GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 4936132

nr 493 6132

Keramik

4 del, Gustavsberg/Rörstrand [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 29 oktober 2007
kl 16:30:49

Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio
Tilgman Keramik